Rüyada Vedalaşma Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Vedalaşma Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Vedalaşma Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Vedalaşma Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada vedalasmak, rütbenin gitmesine, hanimim bosamaya, hastanin ölümüne, yahut bir vatandan diğer vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diğer bir sanata geçmeye işarettir. Rüyada hanimindan vedalastigini gören kimse hanimim bosar. Bazilari da demişlerdir ki, rüyada vedalasmak, veda edenin ölmesi veya herhangi bir sebeple ayrılmasina işarettir. Vedalasmak, iki ortagin ayrılmasina, valinin azline ve tüccarin zarara ugramasina işarettir. Bazı tabirciler ise vedalasmanin güzel olduğunu söylemislerdir. Buna göre vedalasmak, bosadigi kadına tekrar dönmeye, ortaklarin anlasmasina, tüccarin kazancına, valinin vazifesine dönmesine ve hastanin iyilesmesine işarettir. Bazı tabirciler de, rüyada veda selami vermek, isiten ve söyleyen için çok iyi degildir. Yine vedalasmak, evlenmek isteyen kimsenin evlenememesine, ortaklarin ayrılmasina ve hasta kimsenin ölümüne işarettir. Rüyada vedalasmak, hasta için onun ölümüne işarettir. Vedalasmak hanimim bosamaya, yolculuga ve vedalastigi yerin kiymetince hayır ve serden veya zenginlik ve fakirlik gibi insanın bulunduğu durumundan ayrılmasina işarettir. Veda, bosadigi hanimina yeniden dönmeye, tüccarin ticaretine ve memuriyetten alinmis bir kimsenin tekrar vazifesine alinmasina işarettir. Vedalasmak, yolcunun gelmesine de işarettir. Bazen vedalasmak, sevgi ve dostluga veya ağlamak ve ayrıliga, bazen de vedalasmak hastanin sifa bulmasina işarettir. Rüyada bir yere gitmek için bir yakınıniza veda ettiğinizi görmek, isinizi kaybedeceginize ve isinizden ayrılacaginiza, hastaniz varsa agirlasacagina ve benzeri felaketlere ugrayacaginiza delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasında esiyle vedalastigini gören esinden bosanir. Arkadaslarindan birine veda ettiğini gören ya ölür veya ondan ayrılir. Kirmani’ye göre; rüyasında bir toplumla veda ederek ayrıldigini veya onların kendisine veda ettiklerini görenin bulunduğu durumunda bir degisiklik olur. Ve bir daha eski haline dönemez. Es Salimiye göre rüyada veda ettiğini görmek beş şekilde tabir olunur; ayrıldigi esiyle yeniden evlenmek, bir is hakkinda ortaklarla anlasmak, ticaret, bir iste vekil ise vekaleti sahibine iade etmek, hastalıktan iyilesmek.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Vedalaşma Görmek, Rüyada Vedalaşma Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Vedalaşma Görme ne anlama gelir, Rüyamda Vedalaşma gördüm anlamı nedir, Vedalaşma görmenin anlamı, rüyada Vedalaşma görmenin tabiri, rüyada Vedalaşma neye işaret eder, rüyamda Vedalaşma görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Vedalaşma Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Vedalaşma Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.