Rüyada Tilki Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Tilki Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Tilki Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Tilki Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada tilki görmek, hilekar, gaddar bir erkek veya yalanci, düzenbaz bir hizmetçi ile tabir olunur. Bir tilki ile mücadele ettiğini gören, yakinlari ile düşmanca kavga eder. Tilki ile oynadigini ve onu tutmak istediğini görene bir kadın sevgi gösterir, fakat onun kadına karşı meyli olmaz. Kirmani’ye göre, bir tilkinin kendisine sürtündügünü görmek. yalanci ve gaddar bir koca ile tabir olunur. Evinde tilki görmek, sevdiği bir kadınla evlenmege; elinden tilkinin kaçtigini görmek borcunu ödemege işarettir. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasında bir tilkinin gizlendigini görenin kansi zina eder. Bir tilki ile ugrastigini gören, hilekar biriyle kavga eder. Tilkiyi aradigini gören, bel hastaligina ugrar. Kendisi için bir tilki edindigini gören, sevdiği ve memnun olacagi bir kadınla evlenir. Tilkinin kendinden kaçtigini görenden ona borçlu olan biri saklanir ve kaçar. Bir başka rivayete göre de; rüyada tilki, çok katil, yalanci ihtilaf çikaran ve muamelelerinde hilekar bir düşmana işarettir. Rüyada tilkiyi öldürdügünü gören kimse cin taifesinden biri dokunur. Bir kimse bir tilki alsa, o kimseye borçlusu veya bir düşmani gelir. Tilkiyi öldürse borcundan kurtulur. Tilki ile oynastigini gören kimse, birbirlerini sevecekleri bir kadınla evlenir ve Allah onlari birbirleriyle mesrur eder. Tilki, müneccim, doktor, idareci ve hakir insanla tabir edilir. Bu tilkiyi öldürdügünü gören kimse, serefli ve izzetli bir hanima sahip olur. Tilkiyi görse, serefli bir erkegi ve serefli bir kadıni görür. Yahut dessas ve hilekar bir erkek ona yaltaklik yapar. Kendisine bir tilkinin yönelip teveccüh ettiğim görse, o kimsenin sözüne de serefli bir erkek veya serefli bir kadın yönelir. Yahut hilekar birisine yaltaklik yapar. Tilki, çok hileli, bilinmeyen bir düşmana işarettir. Tilki, hileli kadın-lara işarettir. Bir kimse tilkiyle hile yaptığını görse, o kimsenin yalanci ve sair olmasına işarettir. Tilkiyi mükafatlandirdigini görenin rüyası da böyle tabir edilir. Tilkinin kendisinden kaçtigini gören kimsenin, o tilkinin hilesinde bulunacak bir borçlusu ile tabir edilir. Tilki derisinden eline bir şey geçtigini görenin, kuvvet ve zaferi ile tabir edilir. Bazen de, hanimi tarafından eline geçecek mirasa işarettir. Tilki sütü içtigini gören kimse hasta ise hastaligindan, hasta degilse, üzüntü ve kederinden kurtulur. Bazdan da, tilki görene nefsinde zillet ve malında noksanlik olur, dediler. Tilki eti yiyen, hasta ise hastaligindan çabucak sihhat ve afiyete kavuşur. Tilki görmek, menfaata, elbiseye, hanima ve bekar için evlenmeye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Tilki Görmek, Rüyada Tilki Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Tilki Görme ne anlama gelir, Rüyamda Tilki gördüm anlamı nedir, Tilki görmenin anlamı, rüyada Tilki görmenin tabiri, rüyada Tilki neye işaret eder, rüyamda Tilki görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.