Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Tellak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Tellak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Tellak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Tellak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Hamam tellağı, insanların işini görmek için devlet ve hükümet erkanı nezdinde aracılık yapan kimseye; gardiyana, tellak görmek, ona keselenmek ya da tek başına keselenmek borçlardan kurtulmaya, temizliğe, tövbe etmeye ve iyi halli olmaya delalet eder. Rüyada hamam tellak görmek ve ona yikanmak, bir felaketle karşılasip, başa gelen çekilir kabilinden her şeye boyun egeceginize, üzüntünüzü içinize atarak kimseye renk vermemege çalisacaginiza delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada tellak görmek, temizlige ve borcu ödemeye işarettir. Bazen hamamin hizmetçisini görmek insanlarin işlerini bitirmek için devletbaşkani kapısında duran kimseye işarettir. Bazen de hapishaneciye, günahlardan tövbeye ve iyi halli olmaya işarettir. Rüyada hamam tellağı görmek; üzerinizdeki ağırlığı atarak mutlu ve huzurlu bir hayata başlayacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Tellak Görmek, Rüyada Tellak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Tellak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Tellak gördüm anlamı nedir, Tellak görmenin anlamı, rüyada Tellak görmenin tabiri, rüyada Tellak neye işaret eder, rüyamda Tellak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.