Rüyada Mısır Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Mısır Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Mısır Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Mısır Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyasında mısır yemek , mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir. İşlerinizdeki durgunluk sona erecek, iş yaşamınızda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir. Mısır topladığını görmek ise işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder. şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz. Sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üstü örtülü mısır çabuk harcanacak paradır. Rüyada misir görmek, koçanli ise yoksulluga, tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazı tabirciler misir, işlerin bozulmasina ve hastalığa işarettir, demişlerdir. şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz. şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Mısır Görmek, Rüyada Mısır Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Mısır Görme ne anlama gelir, Rüyamda Mısır gördüm anlamı nedir, Mısır görmenin anlamı, rüyada Mısır görmenin tabiri, rüyada Mısır neye işaret eder, rüyamda Mısır görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.