Rüyada Maydanoz Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Maydanoz Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Maydanoz Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Maydanoz Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatınız olacak. Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına da gelir. Servet, hayırlı ve bol paradır. Maydanoz ne suretle olursa olsun, hayra delalet eder. Eğer sararmis ve solmus ise, sonu iyilige dönüsecek hafif bir hastalığa işarettir. Bir rivayete göre yemek içinde pismis maydanoz görmek, sagliga; hasta için sifaya; çig maydanoz yemek, esinden hayır görecegine işarettir. Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatınız olacak. Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz, sağlıklı olacağınız, fakat ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına gelir. Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatınız olacak. Eğer maydanoz yediğinizi gördüyseniz, sağlıklı olacağınız, fakat ailenizi geçindirmek için çok çalışmanız gerekeceği anlamına gelir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Maydanoz Görmek, Rüyada Maydanoz Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Maydanoz Görme ne anlama gelir, Rüyamda Maydanoz gördüm anlamı nedir, Maydanoz görmenin anlamı, rüyada Maydanoz görmenin tabiri, rüyada Maydanoz neye işaret eder, rüyamda Maydanoz görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Rüyada Maydanoz Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri” için bir yorum

  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 06:46
    Permalink

    rüyamda pazarda gezerken yaşlı bir kadın elime bozukpara ve küçük demirde kutu verdi ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.