Rüyada Karpuz Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Karpuz Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Karpuz Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Karpuz Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır. Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin. Mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir. Rüyada karpuz görmek tatli ise, hayır ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek, tatli olmasa bile, kavun görmekten hayırlıdır. Küçük karpuzlari görmek, büyüklerini görmekten hayırlıdır. Kirmani’ye göre; rüyasında mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Evinde bir çok karpuz olduğunu gören, gayet zor bir belaya düşer. Bir rivayete göre de malı çogalir. Abdulgani Nablusi ye göre; vaktinde olmak sarti ile karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir ese delalet eder. Içi bosalmamis ve bozulmamis karpuz görmek ve yemek, vücut sağlığına delalet eder. İbn-i Sirine göre; karpuz yemek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayı gören eğer tutuklu ise tahliye edilir. Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız, arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin. Rüyada karpuz görmek; sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Karpuz Görmek, Rüyada Karpuz Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Karpuz Görme ne anlama gelir, Rüyamda Karpuz gördüm anlamı nedir, Karpuz görmenin anlamı, rüyada Karpuz görmenin tabiri, rüyada Karpuz neye işaret eder, rüyamda Karpuz görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.