Rüyada Asansör Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Asansöre binmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Asansör Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Asansör Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir. Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettirRüyada asansöre binmek başarının işaretidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir. Asansörden inmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir. Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığa işarettir. Yüksek bir yere asansörle çikmak, isinizde yükselmekle yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada asansör gören kimsenin pek yakında kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacagina işaret eder. Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Asansöre binmek Görmek, Rüyada Asansör Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Asansör Görme ne anlama gelir, Rüyamda Asansör gördüm anlamı nedir, Asansör görmenin anlamı, rüyada Asansör görmenin tabiri, rüyada Asansör neye işaret eder, rüyamda Asansör görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.