Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Araba Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Araba sürmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Araba Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Araba Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. Dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır. Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir.

Dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyasında bir otomobil kullandığını görmek bulunduğu iste başarılı bir idareci olduğuna; memur veya işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Bir otomobilin içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder. Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada araba görmek, hayırlı değildir.

Rüyada görülen at arabası hastalığa; el arabası zahmet ve meşakkate; çocuk arabası sıkıntıya; bebek arabası geçim darlığına yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de; rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, işaret eder. Bir kimse ağır yük yüklenmiş bir arabaya bindiğini, hâlbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

Bir başka rivayete göre ise; rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, delalet eder. Çünkü araba, birçok şeyden meydana gelir. Çeşitli şeyler yüklenilerek bir yerden diğer yere nakleder.

Bir kimse rüyada arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da birtakım insanların olduğunu görse, rüya sahibinin, onlara hükümdar olmasına veya hayırlı evladı olacağına delalet eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

Araba, rüyada ona binen kimse için, arap olmayan bir sultan tarafından gelecek izzet ve yükşekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder. Bineceği arabaya yapışmış veya onun arkasına düştüğünü gören kimse, sultana uyar ve arabaya yapışarak aldığı kuvvet miktarı sultandan kuvvet alır.

At arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Araba sürmek Görmek, Rüyada Araba sürdüğünü Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Araba Görme ne anlama gelir, Rüyamda Araba gördüm anlamı nedir, Araba görmenin anlamı, rüyada Araba görmenin tabiri, rüyada Araba neye işaret eder, rüyamda Araba görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.