Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer, Havalandırmayı HI konumuna aldığımda sıcak hava üflüyor, bir alt dereceye 25’e aldığımda direkt soğuğa geçiyor. Kademeli bir şekilde geçiş yapmıyor. Birde yüze üflemeyle beraber başka yönleri açtığınızda (cam veya ayak havalandırmayı) yüze üfleyip kesiyor sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

CEVAPLAR

Talismanlarda bu sorun var . Ben de aynı sorundan muzdaribim. Özellikle normal soğuklarda aradığımız sıcaklık 27-28 derece iken 25,5 ayarda üşüyoruz bir üst Hi ayarında da yanıyoruz. Ortası yok. Geçen ay servise gittim onlar da birşey yapamadılar. Çözümü Hi ayarındayken camlardan birini hafif açarak dengeleyerek buldum. Bence burada mühendislik hatası var.

rlink uygulamasini guncelleyince bu sorun ortadan kalkti. Denemenizi tavsiye ederim.
Ben daha 2 gün önce servisten geldim, babamın yakın arkadaşı var o baktı araca. Sıcaklık için özel termometre koymuş hava çıkış kanallarına 25 derecede, 40 a çıkıyor sıcaklık zaman geçtikte dedi. Hava ile beraber verdiği için hemen ısınmaz dedi hız ayarını 2 veya 3 te çalıştır dedi. Sizde deneyebilirsiniZ.
BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.