PTT Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

çalışma-saatleri
PTT Kargo için çalışma saatlerini ve kaça kadar açık olduğuyla ilgili internette yapılan aramaların sonucu olarak bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

PTT Kargo Çalışma Saatleri, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor, PTT kargo kaça kadar açık kaçta kapanır, ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ 08:00 – 16:30
CUMARTESİ Çalışmıyor.
PAZAR Çalışmıyor.

PTT KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLER

Genel kural olarak kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan, en fazla otuz kilogram ağırlığa veya üç yüz desimetreküp hacme sahip her türlü maddeyi kapsayan yurtiçi gönderilere “Posta Kargosu” denir.
Kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan, otuz kilogram ağırlık veya üç yüz desi metreküp hacmin üzerinde olan gönderilere “Kargo” denir.

ilgili aramalar: PTT kargo kaç kadar açık, kaçta kapanıyor açıkmı kapandımı, PTT kargo şubesi kaçta açık, kaça kadar eve geliyor eve gelecekmi, kargocu

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

PTT Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“PTT Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.