Kurbanlık Fiyatları 2012, Kurbanlık Hayvan Fiyatları Ne Kadar?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Kurban Fiyatları 2012, Kurban Bayramı için Kurbanlık Fiyatları, 2012 yılı Küçükbaş Büyükbaş kurbanlık fiyatları Ne Kadar?

kurbanlık fiyatlarıMalum kurban bayramı geliyor ve herkes tahmini kurbanlık fiyatlarını merak ediyor. Bizde derlediğimiz kurbanlık fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz:

Türkiye’de Kurban bayramlarında 2 milyona yakın küçükbaş, 500 bin başa yakın da büyükbaş hayvan kesildiğini belirten Birlik Başkanı Şemsi Bayraktar, “İllere ve canlı ağırlığa göre farklılık göstermekle birlikte, hayvan başına büyükbaşta 2 bin lira ile 10 bin lira arasında, küçükbaşta ise 250 ile 1.200 lira arasında değişecek.”

İşte illere göre kurbanlıkların fiyatları fiyat listesi:

Kaynak: Ensonhaber

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Kurbanlık Fiyatları 2012, Kurbanlık Hayvan Fiyatları Ne Kadar? yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Kurbanlık Fiyatları 2012, Kurbanlık Hayvan Fiyatları Ne Kadar?"

commenter
Misafir | Yorum No: 6388 - Ekim,2011

fiyatlar bu sene iyi galiba pek bişey değişmemiş dimi kurban fiyatlarında

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.