Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru, nasıl yapılır, başvuru yap form doldurma

Milyonlarca kişinin takip ettiği ATV’nin vazgeçilmez yarışmalarından olan Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına başvurunun nasıl yapıldığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Herkesin hayalini süslediği maddi açıdan büyük bir meblağ kazanmamızı sağlayacak olan bu tür programların içinde yer edinmiş en önemli programlardan biri olan Kim Milyoner Olmak İster Yarışması ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ünlü yıldız Kenan Işık’ın hayatını kaybetmesini sonucu sunucu koltuğunu Murat Yıldırım’a bırakan Kim Milyoner Olmak İster Yarışması tüm Türkiye’nin katılmak istediği bir program.

Peki programa nasıl başvuracağız?

Programa bu link üzerinden başvuruyoruz.

Form üzerinde kişisel bilgilerimiz, hobilerimiz, Daha Önce “Kim Milyoner Olmak İster” Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı, Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız, Kendinizi nasıl tanımlarsınız gibi sorular soruluyor. Bu sorulara gerçek ve mantıklı cevap vermek gerekiyor.

Son olarak formu gönderiyoruz ve program yetkililerinden cevap gelmesini bekliyoruz.

Hepinizin katılabilmesi dileğiyle. Sorularınız için aşağıdaki yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.