Kenan Işık İyileşti mi, Durumu Nasıl?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Kenan Işık İyileşti mi, Durumu Nasıl, bir çok kişinin Kenan Işık’ın yeni resimleri üzerine ilgili sitelerden edindiğim bilgileri ekliyorum.

Hürriyetin haberine göre;

Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek komaya girmişti.

Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edildi. Hatta bazı görgü tanıkları Bodrum’da bir yazlıkta ünlü sanatçıyı balkonda otururken gördüklerini bile ifade ettiler.

Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Ünlü sanatçının durumunda bir değişiklik olmadığı öğrenildi. Bodrum’da Kenan Işık sanılan kişinin ise ünlü sanatçının benzeri olduğu anlaşıldı.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Kenan Işık İyileşti mi, Durumu Nasıl? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Kenan Işık İyileşti mi, Durumu Nasıl?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.