Kapanan Dosya İndirme Siteleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Kapanan Dosya İndirme Siteleri, Megaupload Kapandı mı, uploaded.to kapandı mı, Filesonic Kapandı mı, Neden İndirmiyor

Megaupload’ı kapanmasının ardından tedbir almak isteyen dosya paylaşım siteleri FileSonic ve Fileserve, işlevlerinin büyük bölümünü kapatma yoluna gitti.

Hürriyet’in haberine göre; FileSonic, tüm dosya paylaşım özelliklerini kapatarak bir kişisel depolama hizmetine dönüşürken; Fileserve “telif haklarını çiğneyen” tüm hesapları ve ödüllendirme sistemini kapattı.

IP adresi ABD’de kayıtlı olan Fileserve, dosyalarını indiren kullanıcılara para ödüyordu (Bin indirmeye 25 dolar) ve görünüşe bakılırsa Megaupload’ın kapatılması, sitenin gözünü oldukça korkuttu.

Bu sırada Uploded.to adlı web sitesi de hizmetlerini ABD’ye kapattı.

Eğer bu süreç devam eder ve dünyanın geri kalanına da yayılırsa internetteki paylaşım sitelerinden film, dizi, müzik ve e-kitap gibi dosyalar indirmek imkansız hale gelebilir.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Kapanan Dosya İndirme Siteleri yazısı ile ilgili yorumlar:

4 Yorum Var on "Kapanan Dosya İndirme Siteleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 38387 - Aralık,2012

aynen karkadaşlara katılıyorum indirmiyo

commenter
Misafir | Yorum No: 19994 - Nisan,2012

forever Torrent

commenter
Misafir | Yorum No: 16427 - Şubat,2012

fileserve ve filesoniz in ne işlevi varmışta bir bölümünü kapatacakmış keşke megaupload kapanacağında o ikisi kapansaydı

commenter
Misafir | Yorum No: 15137 - Şubat,2012

Uploaded.to dosya indiremiyorum.

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.