Kadın Dizisi ne zaman başlayacak?

Kadın dizisi meraklıları için yayına başlayacağı tarih ve ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Birçok kişinin merakla beklediği hayranları tarafından sürekli takip edilen Kadın dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bilindiği gibi diziler sezon sonu tatil gibi nedenlerle sezon sonu yapar ve belli bir tarihten sonra yeni fragmanı ile geri döner. Hayranları ise sabırsızlıkla bekler.
Birçok hayran kitlesi olan Kadın dizisi için geri sayım başladı. Yeni fragmanı ile tüm hayranlarının merakla beklediği dizinin yeni sezon haberi yazımızda.

Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerine duygu dolu ve dramatik dakikalar yaşatan Kadın dizisinin, sezon finali yapmasının ardından gözler yeni sezonun başlayacağı tarihe çevrildi. Sezon finalinde yayınlanan olayların aydınlanacağı, Bahar ve çocuklarının neler yapacağının netleşeceği yeni sezonun başlangıç tarihi sorgulanmaya devam ediyor.

Kadın’ın merakla beklenen yeni sezon tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak sevilen dizinin Eylül ayının sonlarına doğru başlayabileceği tahmin ediliyor. Konu hakkında resmi bir açıklama olduğu ve yeni sezon fragmanı yayınlandığı takdirde haberimizden okuyabilirsiniz.

SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp’ta olduğunu düşünmektedir. Bahar, Arif’in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Arif’in ise Bahar’a olan sevgisi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Sarp’ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp’ı tekrar Amerika’ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Sarp’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.