Itır İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Itır İsminin Anlamı ve manası nedir, Itır Adının anlamı, Bebeğe Itır ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıItır İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Itır ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Itır adının anlamı:

1. Güzel, hoş koku. 2. Sardunyagillerden, yapraklan güzel kokan bitki, turnagagası.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Itır İsminin Anlamı, Çocuğa Itır İsmi verilir mi, Bebeğe Itır ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Itır adı ne anlama gelir, Itır ismi Bebeğe hangi isim verilir, Itır kız ismi mi erkek ismi mi?


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Itır İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Itır İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.