İstanbulda İnternete Girmiyor, İnternet yavaşladı

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

İstanbulda İnternete Girmiyor, İnternet yavaşladı, İstanbulda İnternet Sorunu

İstanbul, geceyi internetsiz geçiriyor! Geniş bant internet hızında saat 21.00 civarında başlayan kesinti ve yavaşlık halen sürüyor. Bu yavaşlık, mobil cihazlarla internete bağlanan Twitter kullanıcılarının da, en çok “tweet” attığı konular arasında yer aldı.

İnternet servis sağlayıcılarının müşteri hizmetlerine gelen şikayetlerin yoğunlaşması nedeniyle birçok kullanıcı sorunun kaynağı konusunda net bir bilgi alamıyor. Henüz yetkililerden sorunun ne zaman çözülebileceği konusunda da bir açıklama gelmiş değil.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

İstanbulda İnternete Girmiyor, İnternet yavaşladı yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "İstanbulda İnternete Girmiyor, İnternet yavaşladı"

commenter
Misafir | Yorum No: 21550 - Nisan,2012

ankarada da yaklaşık 21-24 arası girilemedi sonra geldi fakat bazı sitelere hala giremiyorum örneğin nisanyansozluk.com/ nedeni nedir acaba bilen varsa yazsa da öğrensek

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.