İstanbul İzmir Arası İdo Seferleri Fiyatları

İstanbul İzmir Arası İdo Seferleri Fiyatları, İstanbul İzmir Deniz otobüsü fiyatları

İdobus istanbul izmir arası seferlere 22 martta başlayacak. Biletler karşılıklı olarak 22 TL. ilgili haber:

İDO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Sezgi de, ilk kez bugün www.idobus.com.tr internet adresinden bilet satışlarına başlanan ve 22 Mart’ta ilk seferi yapılacak olan İDOBÜS hizmeti ile denizyolu ve karayolu taşımacılığını birleştirdiklerini söyledi.

Bu hizmetin çok önemli olduğunu vurgulayan Sezgi, İstanbul’da günde 13 kez yapılacak seferlerin saat saat 06.00’da başlayacağını, saat 24.00’e kadar süreceğini kaydetti.

Sezgi, İzmir’den de günde yapılacak 13 seferin saat 01.30’da başlayacağını aktaran Sezgi, ”Bursa’ya yapılacak seyahatler 1 TL’den başlayacak. 22 Mart’tan itibaren Bursa’ya 1 TL’ye seyahat edilebilecek. Fiyatlar, 1-5-8-12 TL civarında olacak, en yüksek fiyat 25 TL olacak” dedi.

İDOBÜS’ün hizmet vereceği bölgede yıllık 10 milyon kişinin seyahat ettiğini anlatan Sezgi, ”Kabataş’tan yolcuları alıp Bursa Güzelyalı terminaline taşıyacağız. Bursa şehir içi taşımacılık hizmetimiz olmayacak. Ulusoy ve Kamil Koç otobüs şirketlerinin otobüsleriyle İzmir, yol üzerinde Manisa ve Balıkesir’e yolcu taşıyacağız” diye konuştu.

Önder Sezgi, İDO’nun yılda 53 milyon insana hizmet verdiğini ifade ederek, ”Esnek fiyatlandırma ile seyahatini önceden planlayabilen yolcular çok avantajlı seyahat edebiliyor. Bu sabit fiyatlandırmadan daha avantajlı ama yolculuğa son dakika karar verip en yoğun zamanı talep edenler normalin üzerinde bilet ücreti ödedikleri için şikayet edebilirler” şeklinde konuştu.

Haber7

İstanbul İzmir Arası İdo Seferleri Fiyatları” için 3 yorum

 • 22 Haziran 2012 tarihinde, saat 21:37
  Permalink

  yalovaya kadar feribot sonrasıda idonun otobüsleriyle gidiyo

 • 22 Haziran 2012 tarihinde, saat 18:16
  Permalink

  Seferlerin nereye ne kadar olduğu hakkında hiç bir bilgi yok mesela istanbuldan Ayvalık’a gidilmek isteniyor feribot varmı ve ücreti ne kadar bilmek istiyoruz

 • 21 Mart 2012 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Gerçekten harika,tamamen yolcuların lehine düşünülmüş bir durum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.