İsrail Gazze Saldırısında Harika bir İş Çıkardık Dedi

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

İsrail Gazze Saldırısında Harika bir İş Çıkardık Dedi, İsrail Gazze Saldırısı

İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Gazze saldırılarının koordinasyon içinde idare edildiğini belirterek, “Olan biteni bilen herkes harika bir iş çıkardığımızı da bilir. Diğer tüm iddialar masaldır.” dedi.

“DAHA SERT OPERASYON YAPMAMIZI BEKLEYENLER VAR”

Lieberman’la ortak basın toplantısı düzenleyen Başbakan Binyamin Netanyahu ise ateşkesin bozulması halinde daha sert saldırılar düzenleyebileceklerini söyledi. Netanyahu, “Daha sert operasyon bekleyen vatandaşlar olduğunu biliyorum ve belki de bunu yapmamız gerekecek.” dedi.

Öte yandan Savunma Bakanı Ehud Barak ise operasyonla amaçlanan bütün hedeflere ulaştıklarını öne sürdü. Barak, “Hamas ve İslami Cihad, acı bir darbe aldı.” dedi.

İsrail Ordusu ise ateşkese başladığını doğruladı ve askerler risk altında olmadığı sürece Gazze’ye ateş açmayacaklarını açıkladı.

Haberin Detayı için;

Kaynak: Ensonhaber

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

İsrail Gazze Saldırısında Harika bir İş Çıkardık Dedi yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“İsrail Gazze Saldırısında Harika bir İş Çıkardık Dedi”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.