Işkın İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Işkın İsminin Anlamı ve manası nedir, Işkın Adının anlamı, Bebeğe Işkın ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıIşkın İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Işkın ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Işkın adının anlamı:

Bitki sürgünü, asma filizi

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Işkın İsminin Anlamı, Çocuğa Işkın İsmi verilir mi, Bebeğe Işkın ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Işkın adı ne anlama gelir, Işkın ismi Bebeğe hangi isim verilir, Işkın kız ismi mi erkek ismi mi?


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Işkın İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Işkın İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.