Isıtma Bujisi Arızası Görünüyor Sorun Olur mu?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Isıtma Bujisi Arızası Görünüyor Sorun Olur mu, Isıtma Bujisi yaptırılmazsa masrafı ne olur ne kadar sıkınt olur mu sorusu ile ilgili değerli yorumcularımızın değerli yorumlarını ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Isıtma Bujisi Arızası Görünüyor Sorun Olur mu?

fazla bekletme digerleride patlar sırayla uçlar patlarsa asıl sıkıntı o zaman olur
Kaynama yapmamışsa söker takar abi sıkıntı olmaz kaynama olduysa işinde masrafın da uzar
50 işçilik +90 buji hadi biri kırıldı 150tl ona alsa yuvarlak hesap 300tl de aşagısı cıkabılır yukarısıda cıkabilir kapalı kutu sonuçta saglam usta bulman lazım hepsini degiştir bırı patladımı sıradan gider zamanla
Arkadaşım bujileri daha kimse ellemediyse değişmeden 1 hafta önce akşamları wd 40 al bujilerin diplerine güzelce sık 4 dünede bir hafta bunu her akşam yap şökülücegi zaman motor sıcakken sökülsün pamuk gibi çıkıyor benim araç 1.6 ben kendim değiştiriyorum tüm araçlarımı.
BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Isıtma Bujisi Arızası Görünüyor Sorun Olur mu? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Isıtma Bujisi Arızası Görünüyor Sorun Olur mu?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.