Işık İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Işık İsminin Anlamı ve manası nedir, Işık Adının anlamı, Bebeğe Işık ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıIşık İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Işık ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Işık adının anlamı:

1. Bazı cisimler tarafından tabii halde ve akkor haline gelinceye kadar ısıtıldığında yayılan, cisimleri görmemizi sağlayan ışıma, aydınlık, ziya, nur (bkz. Ziya, nur). 2. Aydınlatma cihazı, mum, lamba, ampul, fener. 3. Işık tutma, bir konuda aydınlatıcı bilgi vermek.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Işık İsminin Anlamı, Çocuğa Işık İsmi verilir mi, Bebeğe Işık ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Işık adı ne anlama gelir, Işık ismi Bebeğe hangi isim verilir, Işık kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Işık İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

3 Yorum Var on "Işık İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 57069 - Temmuz,2013

ama benim adım ve benim lakabıma ampul diyorlar bu beni rahatsız ediyor (

commenter
Misafir | Yorum No: 45994 - Şubat,2013

benim ismim ışık ve ben ismimden çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk memnunum

commenter
Misafir | Yorum No: 33412 - Ekim,2012

benim soyadım ışık ve çoooooooooooooooooook seviyorum adımı dünyanın en güzel ismi bence ışık olmazsa hayat olmaz ışık demek renk demek parlak demek ışık olmazsa yaşam olmaz :D

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.