Irız İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Irız İsminin Anlamı ve manası nedir, Irız Adının anlamı, Bebeğe Irız ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıIrız İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Irız ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Irız adının anlamı:

Cesur, yiğit

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Irız İsminin Anlamı, Çocuğa Irız İsmi verilir mi, Bebeğe Irız ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Irız adı ne anlama gelir, Irız ismi Bebeğe hangi isim verilir, Irız kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Irız İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Irız İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 25439 - Haziran,2012

iriz in anlamı cennet kapısı ve cennette basılmayan topraktır.sayın arkadaşlar.

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.