İran İsraili Tehdit Etti : “İran’a saldırı İsrail için intihar olur”

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

İran İsraili Tehdit Etti : “İran’a saldırı İsrail için intihar olur”, iran israil savaş

İran Radyo Televizyon Kurumunun (IRIB) haberine göre Bakan Vahidi, yeni silahların tanıtım töreninde gazetecilere yaptığı açıklamada, İsrail’in son günlerde saldırı tehditlerini yeniden gündeme getirmesini değerlendirdi.

İsrail’in İran’a saldıracak güçte ve durumda olmadığını belirten Vahidi, “böyle bir eylemin sonuçlarının Siyonist yetkililerce de bilindiğini” söyledi.

SİYONİSTLER İÇİN İNTİHAR OLUR

“İran gibi bir güçle çatışmaya girmek Siyonist İsrail için intihar olur” ifadesini kullanan Vahidi, İsrail’in intihar etmek isteyeceği zaman böyle bir karar alması gerektiğini belirtti.

Vahidi, olası bir saldırıya verecekleri ilk cevapla düşmanı saldırı fikrinden caydıracaklarını belirterek, İsrail saldırısının bu ülke için sonun başlangıcı olacağını sözlerine ekledi. ABD ve İsrail, İran’a yönelik askeri saldırı seçeneğinin masada olduğunu sürekli tekrarlıyor. Tel Aviv yönetimi saldırı tehdidini son günlerde yüksek sesle dillendirirken, İran hiçbir saldırının karşılıksız kalmayacağı uyarısında bulunuyor.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

İran İsraili Tehdit Etti : “İran’a saldırı İsrail için intihar olur” yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“İran İsraili Tehdit Etti : “İran’a saldırı İsrail için intihar olur””

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.