İlginç İnsan Resimleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

İlginç İnsan Resimleri, Dünyada ne kadar ilginç insanlar var bakın görün.

Obez model Susanne Eman beslenme miktarını sürekli artırarak dünyadaki en şişman kadın olma rekoru için çalışıyor
Susanne, günde 20000 kalori tüketerek 730 kilo olmayı amaçlıyor. 32 yaşındaki Susanne, Amerika’nın Arizona eyaletinde yaşıyor ve yıl sonuna kadar yaklaşık 360 kilo olmayı hedefliyor. Kendisinden önce birinci olan New Jersey’den 43 yaşındaki 317,5 kiloluk Donna Simpson’ı halihazırda geçmiş durumda. Susanne yediği miktarı arttırarak kilo almayı planlıyor. “Mümkün Olsa 1 Tona Ulaşmak İsterim” Bir insan olarak 1 tona ulaşmak mümkünse başarmak istediğini ve ilerleyen zamanla 41-42 yaşına vardığında 730 kiloya ulaşabileceğini söyledi. Susanne haftada bir markete gidiyor, 8 saatini harcayarak 6 tane market arabasını dolduruyor. Yemek yemek Susanne’nin mesleği haline geldi. Bu şekilde sağlıklı kalabileceğine inanan Susanne, motorlu bir scooterla yaşıyor. Kilo aldıkça kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Susanne, iki yıl önce 223 kiloya ulaştığında kilo almanın önüne geçemediğini fark etti ve rekor hedefleyerek kilo almaya devam etti. Kilolarından dolayı iş sahibi olamayan Susanne, yürüyüşe çıktığını ve her gün egzersiz yaptığını belirtti. Doktorların ölüme varabilecek uyarılarına rağmen, rekoru kırmak istediğini söylüyor.
Patlak göz Jalisa Thompson
Ripley’in ‘Believe It Or Not’ (İster İnan İster İnanma) adı altında sergilediği koleksiyonunda dünyanın en ünlü ‘tuhafları’ da boy gösterdi. Patlak göz Jalisa Thompson 500 dolarlık ödülün sahibi oldu. Koleksiyonunu bugüne kadar 10 ülkede açtığı 27 sergi ile halkla paylaşan Çılgın koleksiyoncu Robert Ripley, modern Indiana Jones olarak da tanınıyor. ABD’li Ripley, yıllardır dünyayı dolaşarak insanların şimdiye kadar karşılaştığı en ‘garip’ nesneleri topluyor.
35 yıldır yıkanmıyor
Hindistan’da yedi kız çocuk babası bir adam erkek çocuğu olsun diye 35 yıldır yıkanmamış. Kailash ‘Kalau’ Singh, oğlunun olması için banyo yapmıyor ve dişini fırçalamıyor bunun yerine her akşam yaktığı ateşin yanında tek ayak üzerinde durup, esrar içip, Şiva Tanrısı’na dua ediyor. Kalau’ya göre, ateşi kullanmak da banyo yapmak için su kullanmaya benziyor: “Ateş banyosu vücuttaki mikropları öldürüyor.” Hindistan’ın kutsal kentlerinden Varanasi’nin dışındaki bir köyde yaşayan 63 yaşındaki Kalau, beş yıl önce kardeşi öldüğünde bile Ganj nehrinde tören gereği yıkanmayı redderek ailesinin de tepkisini çekmiş. Kalau, “Hala bunun nasıl başladığını hatırlamıyorum. Sadece ylaklaşık 35 yıl önce başladığını biliyorum” diyor. Kalau’nun yıkanmaması, bakkal dükkanının kapanmasına da yol açmış. Şimdi, Varanasi havaalanı yakınında toprak sürerek hayatını geçiriyor. Kalau, “Ancak ülkenin bütün sorunları bittiğinde ben de yıkanırım” dese de komşuları, Kalau’nun ancak erkek çocuğu olursa yıkanacağını söylüyor.
12 el, 12 ayak parmağı var
Küba’da yaşayan Hernandez Garrido isimli bir adam, normal insanlardan farklı olarak 12 ellerinde, 12 de ayaklarında olmak üzere tam 24 parmağa sahip. İlk bakışta anlaşılmayan normal görünüşlü parmaklar, görenleri hayrete düşürüyor. Gördüklerine inanamayan insanlar parmakları tek tek sayıyor. 37 yaşındaki Garrido fazla sayıdaki parmaklarıyla gurur duyduğunu belirtirken, bu durumun Allah’ın kendisine bir lütfu olduğunu söylüyor. Ağaçlara tırmanıp hindistan cevizi toplamanın bu şekilde daha kolay olduğunu söyleyen Garrido, ayrıca yaşadığı bölgeye gelen turistlerle 10 dolar karşılığında fotoğraf çektiriyor. Bu rakamın, Küba gibi asgari ücretin aylık 20 dolar olduğu bir yerde oldukça iyi olduğunu düşünüyor. Sabit bir mesleği olmadığı için parmakları sayesinde para kazanabildiğini ifade ediyor. Yaşadığı bir hatırayı anlatmayı ihmal etmeyen Garrido, ilkokulda iken öğretmeni 5+5 kaç eder sorusuna cevap veremeyince, öğretmeni parmaklarınla say deyince 12 cevabını vermiş. Durumu fark eden öğretmeni ise, sorduğu sorudan dolayı çok utanmış.
Hindistan’da çift rahime sahip bir kadın, her bir rahminden birer bebek dünyaya getirdi
Kuzeydeki Patna kentinden Rinku Devi adlı 28 yaşındaki çift rahimli kadın, geçen hafta iki sağlıklı erkek bebek dünyaya getirdi. Çift rahime sahip olduğunu bilmeyen Rinku, ikiz bebek beklediğini zannediyordu, ancak sancıları başlayınca doktorlar kadının birer ay arayla iki ayrı adet döneminde gebe kaldığını saptadılar. İki rahime sahip olduğunu doğum sancıları sırasında öğrendiğini anlatan Rinku, böyle bir şeyi daha önce hiç duymadığını, olayın nadirliği ve önemini ise doğumdan günler sonra anladığını söyledi.
Tam 34 parmağı var
El ve ayak parmaklarında toplam 34 parmağı olan 1 yaşındaki çocuk, Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi.
Tam 34 parmağı var
Uzmanlar, bunun genetik bir bozukluk olduğunu söylerken aile çocuklarının özel biri olduğunu düşünüyor. Küçük çocukta ’polidaktili’ denen bir hastalık saptandı. Polidaktili el veya ayak parmaklarında normalde olması gerekenden daha fazla sayıda doğuştan parmak bulunması durumu olarak biliniyor.

Bacağında 90 kilo tümör var
Nguyen Duy Hai, 31 yaşında bir Vietnamlı. 14 yıl önce sağ bacağının dizinde nükseden tümor 14 yıl sonra onu bu hale getirdi. 61 yaşındaki annesiyle yaşayan Nguyen Duy Hai’nin yapabildiği tek şey ise oturmak ve yatmak. Tümörün bu boyutlara gelmesinin en büyük nedeni ise ekonomik yetersizlikler nedeniyle zamanında müdahale edilememesi.
Dünyanın en kıllı kızı!
Tayland’ta oturan “Kurt kız” ve “Maymun Surat” isimleriye anılan 11 yaşındaki Supatra Sasuphan, Guinness Rekorlar Kitabı’na ‘Dünyanın En Kıllı Kızı” olarak girdi. Ortaçağ’dan bu yana bilindiği halde çok nadir olarak görülen hatalı kromozomların yol açtığı bir hastalık olan ‘Hirsutizm’ nedeniyle vücudunda aşırı şekilde kıllanma meydana gelen Supatra, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdiği için eskisi kadar üzülmediğini, yüzündeki aşırı kıllarla yaşamaya alıştığını söyledi. Lazer tedavisi gören Supatra Sasuphan’ın sırtındaki kılları annesi tarafından düzenli olarak tıraş edilmek zorunda olduğu belirtildi. İki yaşına kadar solunum zorluğu çeken ve 2 kez ameliyat edilen Sasuphan, doktor olmak istediğini ifade etti.
Dünyanın en çok piercing’ine sahip kadını
Brezilyalı hemşire Elaine Davidson, dünyanın en çok piercing’ine sahip kadını. Vücudunda 6 bin 925 adet metal piercing olan kadının yeşile boyanmış suratında 192 piercing bulunuyor. Davidson, ilk rekorunu 2000 yılının mayıs ayında kırmıştı. Vücudundaki 462 piercing’le Guinness Rekorlar Kitabı’na ismini yazdırmayı başardı. Ama bu, ona yetmedi. Her geçen gün vücuduna yaptırdığı onlarca iğneyle rekordan rekora koşmak ve bu alanda bir ilk olmak istedi. Başardı da…Bugün vücudunun içinde bin 500, dışında tam tamına altı bin beş adet piercing’i var.

Dünyanın en kısa kadını
Hindistan’ın Nagpur kentinde oturan 17 yaşındaki Jyoti Amge, 5 kilo 250 gram ağırlığında ve sadece 58 santimetre boyu ile “Dünyanın en kısa kadını” olarak unvanını koruyor. Hindistan’da 16 Aralık 1993 tarihinde dünyaya gelen Jyoti Amge, bir türlü yaşıtları gibi gelişemedi. Minicik boyu olan Amge, arkadaşları gibi okula giderek eğitimini sürdürürken farkı kısa sürede daha geniş bir alanda fark edildi. 17 yaşına giren Amge, Guinness Rekorlar Kitabı’na girerken, İtalya’daki Italia 1 kanalı stüdyosuna davet edilerek milyonlarca izleyici önünde plaket ve madalyası verildi

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

İlginç İnsan Resimleri yazısı ile ilgili yorumlar:

134 Yorum Var on "İlginç İnsan Resimleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 9616 - Aralık,2011

yarabbim sana şükür

commenter
Misafir | Yorum No: 9615 - Aralık,2011

ALLAH yaratmış nediyelimki yani

commenter
Misafir | Yorum No: 9538 - Aralık,2011

halimize bin şükür

commenter
Misafir | Yorum No: 9516 - Aralık,2011

gercekten arkadaşlar hepinize katılıyorum karabük lü godak

commenter
Misafir | Yorum No: 9509 - Aralık,2011

ALLAH bunlara yardım etsin

commenter
Misafir | Yorum No: 9482 - Aralık,2011

offfffffff miydemmmmmmmmmm bulandı

commenter
Misafir | Yorum No: 9473 - Aralık,2011

gerçekten çok etkileyici okadarmı çok yemek yenir.neyse şükredelim halimize.eminim onlarda şükür eder.

commenter
Misafir | Yorum No: 9414 - Aralık,2011

alaha şükürler olsun biz böyle diğiliz

commenter
Misafir | Yorum No: 9376 - Aralık,2011

Allahım sana binlerce kez şükürler olsun yarabbim…

commenter
Misafir | Yorum No: 9304 - Aralık,2011

doğru ALLAHA şükredinki bu hale gelmeyn…

commenter
Misafir | Yorum No: 9293 - Aralık,2011

allahşükürler olsun yarabbim

commenter
Misafir | Yorum No: 9174 - Aralık,2011

ALLAHA ŞÜKÜR EDELİM ARKADAŞLAR….

commenter
Misafir | Yorum No: 9167 - Aralık,2011

ay bunlar ne

commenter
Misafir | Yorum No: 9124 - Aralık,2011

allah sabır versin ben tripkolik

commenter
Misafir | Yorum No: 9121 - Aralık,2011

rabbimize bin şükür biz böyle değiliz böyle olanlarda allah şifa versin gerçektende böyle olmak çok kötü bir duygudur bence alay ederrsek allah korusunn bizde böyle olabiliriz. o yüzden onları da kendi yerimize koymaıyız.

commenter
Misafir | Yorum No: 9067 - Aralık,2011

Çok korktum ya

commenter
Misafir | Yorum No: 9057 - Aralık,2011

allahım gerçekmi bnlar?????????????????????????????????????????????????????????????????????

commenter
Misafir | Yorum No: 9045 - Aralık,2011

allah’a şükredelim

commenter
Misafir | Yorum No: 9043 - Aralık,2011

YAZIK GÜNAH ALLAH YARDIMCILARI OLSUN………..

commenter
Misafir | Yorum No: 9028 - Aralık,2011

iyiki böyle diğiliz.

commenter
Misafir | Yorum No: 8966 - Aralık,2011

ALLAH HERKEZE SALIK VERSİN

commenter
Misafir | Yorum No: 8963 - Aralık,2011

ÇOK ŞÜKÜR ELLİM AYAĞIM DÜZGÜN

commenter
Misafir | Yorum No: 8957 - Aralık,2011

allah kimseye böyle dert vemesin

commenter
Misafir | Yorum No: 8953 - Aralık,2011

allah’ım şükürler olsun bizi onlar gibi yapmadığın için

commenter
Misafir | Yorum No: 8918 - Aralık,2011

ALLAH HERKESE SALIKLI HAYAT İMAN YAŞATSIN BU CUMA GUNUNDE İNSANIN DUŞMANIN BAŞINA BİLEGETİRMESİN SERKAN TURAK

commenter
Misafir | Yorum No: 8913 - Aralık,2011

Allah onlara ve yakınlarına sabır versin.. çektikleri günahlarına kefaret olsun inşaallah..:( Rabbim verdiklerin ve vermediklerin için elhamdülillah..!

commenter
Misafir | Yorum No: 8875 - Aralık,2011

allah kimsenin başına getirmesin aminnnnnnnn ::.::::

commenter
Misafir | Yorum No: 8869 - Aralık,2011

ben de inandımm ya fotomontaj
tüm kirli çamaşırlarınızı ortaya döktüm
bu arada emeğe saygı

commenter
Misafir | Yorum No: 8856 - Aralık,2011

allahım bune?

commenter
Misafir | Yorum No: 8841 - Aralık,2011

ne ilginç şükür rabbime

commenter
Misafir | Yorum No: 8821 - Aralık,2011

şükürler olsun rabbime

commenter
Misafir | Yorum No: 8800 - Aralık,2011

ALLAHIM SENIN VERDIKLERINDEN SANA SIĞINIR SENDEN AF DİLERİZ.SEN BÜYÜKSÜN YARABBİM.

commenter
Misafir | Yorum No: 8788 - Aralık,2011

YA rabbi,sen bize nice nimetler verdin.Biz hep nankörlük yapıyoruz.Sen bizleri bağışla.

commenter
Misafir | Yorum No: 8676 - Aralık,2011

rabbim sana binlerce şükürler olsun bunları görüp şükretmek lazım

commenter
Misafir | Yorum No: 8648 - Aralık,2011

rabbim sen bizleri koru inş

commenter
Misafir | Yorum No: 8620 - Aralık,2011

çok şükür

commenter
Misafir | Yorum No: 8518 - Aralık,2011

allhım sana şüküler olsun..

commenter
Misafir | Yorum No: 8404 - Aralık,2011

allah kimsenin başına vermasin

commenter
Misafir | Yorum No: 8397 - Aralık,2011

bence çokgarip bir şey

commenter
Misafir | Yorum No: 8373 - Aralık,2011

orasına burasına esdetik yaptıranlar bunları gömüyormu acaba şükür etmek lazım helımıze

commenter
Misafir | Yorum No: 8372 - Aralık,2011

allah herkeze yardım etsin

commenter
Misafir | Yorum No: 8368 - Aralık,2011

tamda ibretlik olaylarya herkezin aklı başına gelsin

commenter
Misafir | Yorum No: 8366 - Aralık,2011

Rabbime sonsuz şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 8302 - Aralık,2011

allahım şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 8258 - Aralık,2011

kendimize sükredek

commenter
Misafir | Yorum No: 8251 - Aralık,2011

şükür halimize

commenter
Misafir | Yorum No: 8185 - Aralık,2011

hepinizin söylediklerine kstılıyorum ibretlikı allah yardım etsin

commenter
Misafir | Yorum No: 8153 - Aralık,2011

BÜTÜNÜ İBRET OLSUN DİYE YARATILMIŞ.ALLAH(C.C) İSTERSE HER ŞEYİN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAĞINI BİZ NANKÖR KULLARINA GÖSTERİYOR.HALİMİZE BİNLEEEEERCE ŞÜKÜRLER…YAYINLAYANLARA DA TEŞEKKÜRLER…

commenter
Misafir | Yorum No: 8146 - Aralık,2011

allah yardım etsin

commenter
Misafir | Yorum No: 8145 - Aralık,2011

allaha binlercekez şükür etmeliyiz çok feci şekilde kötü bişey halimize şükredelim allah kimsenin başına vermesin

commenter
Misafir | Yorum No: 8100 - Aralık,2011

CENAB I HAKKIN HER ŞEYİNDE HİKMMETV VARDIR

commenter
Misafir | Yorum No: 8088 - Aralık,2011

bu ne la allahım sana sukurler olsun elhamdulullah ayamız elımız tutuyo

commenter
Misafir | Yorum No: 7944 - Aralık,2011

insanlardan insanlık manzaları herkez haline şükretmeli

commenter
Misafir | Yorum No: 7942 - Aralık,2011

allah şifa versin ne diyelim eee zamnında kndne bakmassan sonu böye olur vaaa alahıma bin şükürr :) allahım kmsenin basına vermesin

commenter
Misafir | Yorum No: 7931 - Aralık,2011

vaybe olaylara bak vardır bir sebebi

commenter
Misafir | Yorum No: 7846 - Kasım,2011

allahımıza şükredelim…

commenter
Misafir | Yorum No: 7805 - Kasım,2011

allah hiç kimsenin beşına vermesin

commenter
Misafir | Yorum No: 7786 - Kasım,2011

çok farklıııı ve garippp allah binlerce kez şükredelim amin… allah kmsenin başına vermesin

commenter
Misafir | Yorum No: 7680 - Kasım,2011

haha

commenter
Misafir | Yorum No: 7629 - Kasım,2011

alah kimsenin başına vermesin

commenter
Misafir | Yorum No: 7620 - Kasım,2011

allah yardımcıları olsun.

commenter
Misafir | Yorum No: 7568 - Kasım,2011

ilginçççççç

commenter
Misafir | Yorum No: 7553 - Kasım,2011

allahıma hamdü senalar olsun…bizlere ibret olsun şu hayatta insanoğlu 2 kez şükretmeli bir nefes aldığı için 2 nefes verdiği için bunları görünce varsın gerisini biz düşünelim nekadar şükretmeliyiz yerin göğün ve içidekilerin yaratanı olan rabbimize…

commenter
Misafir | Yorum No: 7552 - Kasım,2011

ibret ancak alınıp uygulanıp şükür edilirse güzeldir.

commenter
Misafir | Yorum No: 7542 - Kasım,2011

bune lan tırstım

commenter
Misafir | Yorum No: 7534 - Kasım,2011

RAHMAN olan yüce ALLAHa hamdolsun.

commenter
Misafir | Yorum No: 7527 - Kasım,2011

şükürler olsun Allahıma

commenter
Misafir | Yorum No: 7523 - Kasım,2011

dünyaya niçin geldiğini bilmeyen iyiyi kötüyü seçmeyen yaratanını bilmeyen orman mahlükları gibi canavarlaşan haktan uzak bencil insanlara tepeden bakan geldiyi ve gideceyi yeri bilmeyen insan kılığındaki mahlüklara acımaktan başka diyecek söz bulamıyorum allah gerçek akıl ihsan etsin amin mustafa kanca kozlu zonguldak

commenter
Misafir | Yorum No: 7496 - Kasım,2011

şükretmemiz lazım allaha

commenter
Misafir | Yorum No: 7489 - Kasım,2011

duvara elimizi vuralım tütütütü alah göstermesin :(((((

commenter
Misafir | Yorum No: 7401 - Kasım,2011

allah sabır versin sağlık versin

commenter
Misafir | Yorum No: 7355 - Kasım,2011

bencede çok ilginç ya allah kimsenin başına vermesin :D amiiinnn :))

commenter
Misafir | Yorum No: 7350 - Kasım,2011

hepinize katılıyorum

commenter
Misafir | Yorum No: 7293 - Kasım,2011

cok ilginç :O

commenter
Misafir | Yorum No: 7251 - Kasım,2011

insanı korkutuyo bi yaşıma daha girdim…

commenter
Misafir | Yorum No: 7164 - Kasım,2011

çok şükür allahım halimize şük redelim
amin

commenter
Misafir | Yorum No: 7110 - Kasım,2011

inancı olmayan insanlar , bu görüntülerden sonra ibret alsaydı sonları hüsran olmazdı… cenabı mevlaya şükürler olsun. ona sonsuz teşekkürler…

commenter
Misafir | Yorum No: 7094 - Kasım,2011

katılıyorum bunların hepsi ibret alıncak olaylar rabbimize şüküretmeliyiz ki biz bunlar gibi değiliz

commenter
Misafir | Yorum No: 7066 - Kasım,2011

görüntü açısından berbattt sinem kobala katılıyorum bn arda turan

commenter
Misafir | Yorum No: 7064 - Kasım,2011

hepsi yalan yinede allaha şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 7047 - Kasım,2011

şükürler olsun halimize

commenter
Misafir | Yorum No: 7046 - Kasım,2011

Allah’ım ne zor şeyler bunlar.çok şükür elimiz ayağımız herşeyimizi çok güzel.imtihan dünyası işte diyecek bişey bulamıyorum.

commenter
Misafir | Yorum No: 7027 - Kasım,2011

bu günlerimize binlerce şükür

commenter
Misafir | Yorum No: 7010 - Kasım,2011

HALİMİZE NE KADAR ŞÜKRETSEK AZDIR.ELHAMDÜLLİLLAH……..

commenter
Misafir | Yorum No: 6879 - Kasım,2011

her elde. 6 parmak olması güzel :)

commenter
Misafir | Yorum No: 6869 - Kasım,2011

halimize binlerce şükür etmemiz lazım…

commenter
Misafir | Yorum No: 6868 - Kasım,2011

Yüce ALLAHIMM SANA HAMDU SENALAR OLSUN

commenter
Misafir | Yorum No: 6862 - Kasım,2011

rabbim sen herkeze yardım et
ben arda turan

commenter
Misafir | Yorum No: 6855 - Kasım,2011

rabbim sana sonsuz şükürler olsun her nefes alışımda her saniye san şükrediyorum.
onlarada allahtan acil şifalar diliyorum.

commenter
Misafir | Yorum No: 6845 - Kasım,2011

tek kelime şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 6832 - Kasım,2011

Allahım sana şükürler olsun.. Sen bizim doğacak çocuklarımızı da koru yarabim.. Aptal aptal şeyler yüzünden üzülen ağlayan hayat kahreden insanlar için ibretlik bu fotoğraflar..

commenter
Misafir | Yorum No: 6797 - Kasım,2011

sükürler olsun bu günümüze allahim sana cok ama cok tesekür ediyorum

commenter
Misafir | Yorum No: 6786 - Kasım,2011

allah korusun

commenter
Misafir | Yorum No: 6764 - Ekim,2011

HALİMİZE BİNLERCE KEZ ŞÜKRETMELİYİZ

commenter
Misafir | Yorum No: 6716 - Ekim,2011

eLimizdeki varLıkLarın kıymetini bilip ŞükretmeLiyiz Allah (c.c) Bizi korusun … İbretlik Bir TabLo ..

commenter
Misafir | Yorum No: 6714 - Ekim,2011

allahm yaa gercekten halimize şükretmek lazm ama insanlar en ufak bişeye bile lakap bulablyoo…

commenter
Misafir | Yorum No: 6698 - Ekim,2011

hamd olsun müslümanız çok şükürr yarabimmm yha .s ela.s

commenter
Misafir | Yorum No: 6694 - Ekim,2011

çok şükür yabbi ibretlik şeyler bunlar

commenter
Misafir | Yorum No: 6693 - Ekim,2011

offf çok fena oldum :( Rabbim korusun ve milyonlarca defa şükürler olsun…

commenter
Misafir | Yorum No: 6685 - Ekim,2011

Allah’a şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 6681 - Ekim,2011

şükürler olsun allahım

commenter
Misafir | Yorum No: 6642 - Ekim,2011

hayat bence acımasız hep ?,

commenter
Misafir | Yorum No: 6567 - Ekim,2011

pkk lilar ve pkk destekcileri ibret alin yediiyiniz kaba isemyin allahla namazla dalga gecenlerin vay haline bu tip vakalar size ibrettir.

commenter
Misafir | Yorum No: 6562 - Ekim,2011

Herkez farkli farkli yaratılmıştir.oda ALLAH’in hikmeti hikmetinden sual sorulmaz..

commenter
Misafir | Yorum No: 6546 - Ekim,2011

insan bunlara baktıkça nekadar şükretse azdır hala aklımız bir karış havada ALLAH yardımcımız olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 6537 - Ekim,2011

şükürler olsun yarabbim.

commenter
Misafir | Yorum No: 6518 - Ekim,2011

MERAKLANMAYIN ARKADAŞLAR KUL AZMADIKÇA HAK BELA YAZMAZMIŞ

commenter
Misafir | Yorum No: 6513 - Ekim,2011

ibretlikkkkkkkk

commenter
Misafir | Yorum No: 6504 - Ekim,2011

ALLAHım sana binlerce kez şükürler olsun YARABBİM

commenter
Misafir | Yorum No: 6498 - Ekim,2011

Bütün sağlıklı insanların haline şükretmesi gerekir

commenter
Misafir | Yorum No: 6470 - Ekim,2011

gerçekten ,bret ver,c,, alalım lütfen

commenter
Misafir | Yorum No: 6463 - Ekim,2011

ALLAH,a binlerce şükür olsun bunları görüpte ibret almamak cahilliktir bizim bunlardan ders çıkarmamız lazımdı çünkü ALLAH cc istese bizide bu hale getirirdi onun için zor olan hiç birşey yoktur. (kun feyekun)oldedimi olur

commenter
Misafir | Yorum No: 6462 - Ekim,2011

allahım yar ve yardımcıları olsun inşallah

commenter
Misafir | Yorum No: 6402 - Ekim,2011

allaha şükür etmemiş gerkiyor.belki allahta bizi böyle yaratabilirdi.allaha sadece 5 duyu organlarımız için şükür etesez borcumuzu ödeyemeyiz.

commenter
Misafir | Yorum No: 6359 - Ekim,2011

sonsuzlarca rabbime şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 6356 - Ekim,2011

bazıları
sadde be inanmayın

commenter
Misafir | Yorum No: 6324 - Ekim,2011

şukur yarambim halimize

commenter
Misafir | Yorum No: 6310 - Ekim,2011

hepimizin kendisine pay çıkaracağı konular

commenter
Misafir | Yorum No: 6309 - Ekim,2011

rabime sonsuz hamd ve şükürler olsun hepimizin kendisine pay çıkaracağı konular

commenter
Misafir | Yorum No: 6308 - Ekim,2011

rabime sonsuz hamd ve şükürler olsun

commenter
Misafir | Yorum No: 6129 - Ekim,2011

ben ole olsam varya ölürüm daha iyi olur bea

commenter
Misafir | Yorum No: 6029 - Ekim,2011

rabbime binlerce şükürler olsun……

commenter
Misafir | Yorum No: 5988 - Ekim,2011

bencede tatlım halımıze bbbbbiiiiiinnnnnnlllleeeeerrrrrccccccccccccceee şükür etmeliyiz
bn sinem kobal

commenter
Misafir | Yorum No: 5987 - Ekim,2011

Allah tan biz böyle deiliz bea aboo biz acep bole olsak nolur

commenter
Misafir | Yorum No: 5977 - Ekim,2011

ibretlik şeylerle bile rekor kırmaya çalışıyorlar yazık Allah’ın büyüklüğünü anlayamamışlar. (şükürler olsun yarabbim)

commenter
Misafir | Yorum No: 5923 - Ekim,2011

halimize binlerce şükür etmemiz gerekiyo

commenter
Misafir | Yorum No: 5757 - Eylül,2011

allahımın lütfuna bakın yüce rabbim sen büyüksün düşmanıma bile verme bunları yüce tanrımın lütfu

commenter
Misafir | Yorum No: 5708 - Eylül,2011

şükür halimize yarabbimmm

commenter
Misafir | Yorum No: 5705 - Eylül,2011

gerçekten ders alınması gerekiyo..şükredelim…

commenter
Misafir | Yorum No: 5557 - Eylül,2011

İBRETLİKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKRESİMLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

commenter
Misafir | Yorum No: 5488 - Eylül,2011

bu ne byle …

commenter
Misafir | Yorum No: 5478 - Eylül,2011

Allah Muhafaza etsin.

commenter
Misafir | Yorum No: 5377 - Eylül,2011

bunlar ne la böle.

commenter
Misafir | Yorum No: 5357 - Eylül,2011

tum ALLAHIN IBRETLERI HALA DA IBRET ALAN YOK MU???? BUNU DA DEYERLENDIRIYORLAR HALBUKI BUNLAR BIZLERE BIRER BIRER MESAJDIR KENDINIZE GELIN INSANOGULLARI!!!!!!!!!!!