İbadullah İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

İbadullah İsminin Anlamı ve manası nedir, İbadullah Adının anlamı, Bebeğe İbadullah ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıİbadullah İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa İbadullah ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

İbadullah adının anlamı:

1. Allah’ın kullan, insanlar, (bkz. Abdullah). 2. Çok, pek çok.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, İbadullah İsminin Anlamı, Çocuğa İbadullah İsmi verilir mi, Bebeğe İbadullah ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, İbadullah adı ne anlama gelir, İbadullah ismi Bebeğe hangi isim verilir, İbadullah kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

İbadullah İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "İbadullah İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 59868 - Ekim,2013

Ibadullah Allahin kullari manasina geliyor. Sadece Abdullah isminin cogulu demektir.

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.