Güngören Askerlik Şubesi Telefon Numarası ve Adresi

Sponsorlu bağlantılar

Güngören Askerlik Şubesi Telefon Numarası ve Adresi, telefonu nasıl giderim, Güngören Askerlik Şubesi nerede iletişim soru sorma
Güngören Askerlik Şubesi için telefonu ve adresini ulaşım detaylarını bu yazıda görebilirsiniz. Askerlik şubelerinde askerlik durumunuz ile ilgili tüm bilgileri alabiliyorsunuz. Askere alma işlemleri, terhis işlemleri, sevk işleri, askerlik durumuyla ile ilgili işlemler, tecil işlemleri gibi tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlere Güngören Askerlik Şubesinin telefon numarasını paylaştık. İlgili şubeyi arayarak telefondan da askerliğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Güngören Askerlik Şubesi Telefon Numarası ve Adresi

GÜNGÖREN ASKERLİK ŞUBESİ
Sanayi Mah. Eşref Bitlis Cad. 1 Güngören, İstanbul Haritada Gör
0212 543 90 88
0212 543 88 41

Harita:

İlgili aramalar: Güngören Askerlik Şubesi askerlik sorgulama, tecil işlemleri, telefonu telefon etme, askere nereye gideceğim, askerliğim nereye çıktı öğrenme telefon numarası, cülus kağıdı sorgulama telefonu, Güngören askerlik sorgulamaDiğer İlçelerdeki Askerlik şubeleri için burayı tıklayın..


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Güngören Askerlik Şubesi Telefon Numarası ve Adresi yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Güngören Askerlik Şubesi Telefon Numarası ve Adresi”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.