En Çok Sigara İçilen Meslekler

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Amerikan Hastalık Kontrol ve ÖnlemeMerkezitarafından yapılan bir araştırmaya göre, madenişçileri, otel ve yiyecek servisi çalışanlarının yüzde 30’u, inşaat işçilerinin de yüzde 29,7’si sigara içiyor.

Sigara içme oranının yüksek olduğu diğer meslekler şöyle sıralandı: Atık işleme yüzde 24,3, emlak 23,4, imalat yüzde 23,2, perakende satış yüzde 23,1.

En az sigara içme oranı ise eğitim sektöründe çalışanlarda gösteriyor. Buna göre, eğitim sektörü çalışanlarının yüzde 9,7’ü, işletme çalışanlarının yüzde 9,8’i, finans vesigortacılıkçalışanlarının yüzde 13,9’u ve teknik servis çalışanlarının yüzde 14’ü sigara içiyor.

Haberin Detayı için;
Kaynak: Haber7


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

En Çok Sigara İçilen Meslekler yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "En Çok Sigara İçilen Meslekler"

commenter
Misafir | Yorum No: 55018 - Haziran,2013

Toptanci gida sektorunde calisanlar bende

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.