Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Dünya Dinleri Bölümü Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
ANKARA Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dünya Dinleri TS-1 31 372,610 426,647

2011 2012 Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanları, Dünya Dinleri Bölümü Puanları, Dünya Dinleri Bölümü Başarı Sırası, Dünya Dinleri Bölümü Olan Üniversiteler, Dünya Dinleri Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Dünya Dinleri Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Dünya Dinleri Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Dünya Dinleri Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Dünya Dinleri Bölümü YGS Puanları, Dünya Dinleri Bölümü LYS Puanları

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Dünya Dinleri Bölümü Taban Puanları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.