Sponsorlu bağlantılar

Dolar Kuru Fiyatları 2016

dolar fiyatları

Dolar Bugün Ne Kadar, Günlük Dolar Fiyatı, Dolar Yükseldi mi, Dolar Düştü mü, Son Dolar Kuru

Teknonline olarak günlük olarak dolar kurlarını fiyatları ile birlikte alış ve satış rakamlarına göre sıralamaktayız. Aşağıdaki alanda günlük dolar kuru fiyatlarını görebilir ayrıca; alt kısımda yorum yap bölümünden yorumunuzu diğer kullanıcıların görebilmesi için gönderebilirsiniz. Yine; diğer kullanıcıların da dolar kuru fiyatları ile ilgili yorumlarını okuyarak, dolar alım satımınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Güncel Fiyatlar:

(En güncel rakamı aşağıdaki bankalardan da bulabilirsiniz.

Güncelleme Kaynağı: T.C Merkez Bankası

Döviz

Bankalara Göre Dolar Kuru Alış Satış Fiyatları

Merkez Bankası dolar alış satış fiyatları için tıklayın.

Akbank dolar alış satış fiyatları için tıklayın.

Garanti bankası dolar alış satış fiyatları için tıklayın.

Halkbank dolar alış satış fiyatları için tıklayın.

Finans bank kur bilgileri için tıklayın.

HSBC kur bilgileri için tıklayın.

Not: Linkler kullanıcıyı, bankaların resmi internet sayfalarına yönlendirmektedir.

Dolar Kuru Fiyatları 2016” için 39 yorum

 • 27 Haziran 2013 tarihinde, saat 08:53
  Permalink

  merkez bankasının müdahalelerine rağmen daha hala sert bir şekilde çıkıyorsa..merkez bankası hergün müdahale yaptıgı halde baş edemiyor daha hala çıkıyorsa dolar siz düşünün artık dolar nerelere gelicek 1.98 tl mi olur 2.00 tl mi olur 2.20 mi olur artık tahmin bile edemiyorum…merkez müdahalesi doları daha güçlendirecektir.. çünkü merkez döviz açıgı var zaten biliniyor ki birde sürekli müdahale etmesi ile daha çok açılacak döviz açıgı artık siz düşünün
  zaten vadeli mevduat düşük faizde bu güzel birşey altın battı insanlar ne yaptı dolara geçti çünkü faiz düşük neden adam yatırsınki %5 faizle mevduata..önemli olan faizin yükseldiği an doları elden çıkarmak ama faiz düşükken asla dolar düşmez..buna emin olun..

 • 25 Kasım 2012 tarihinde, saat 17:50
  Permalink

  Kasım 2012 dolar kuru fiyatları yorumları:

  dolar neden düşüyor arkadaşlar.altının onsu aldı başını gidiyor.kim durduruyor doları.
  dolar tl paritenin tavan yapmasını bekliyor pazartesi yunanistandan olası gelicek ii haber ile 7975 desteği kırılmaz ise imkb nin negatifliği ile birlikte yukarı harekete başlicaktır

  Önümüzdeki 3 ay ve ötesini konuşmak için erken. Çünkü avrupadaki ekonomik ortamın nereye gideceği, Türkiyenin jeopolitik konumunun bizden ne götüreceği gibi sorular yanıtsız. USD bu iki önemli riske bağlı. Öte yandan avrupadaki ekonomik düzensizlik ve kötüye gidiş daha yumuşak seyredebilir. Orta doğu Suriye, İran gibi ülkelerle çıkacak siyasi sorun ve istikrarsızlıkda uzun vadeye yayılır ise Türkiye ekonomisi daha da büyüyecek ve döviz giridisi ile birlikte USD bu rakamlar arasında kalacaktır. ( Enfilasyon oranında artması şartı ile ) Bu riskler için ise şunu söylemek gerekir. USD ile borçlenmayınız. Öte yandan USD ile yatırımdanda kaçınınız. Haftalık ve Aylık programlar hazırlayınız. Özellikle dünya haberlerini ve ekonomilerini takip ediniz.

 • 05 Kasım 2012 tarihinde, saat 14:24
  Permalink

  çok sağolun bilgiler için.

 • 03 Ekim 2012 tarihinde, saat 13:04
  Permalink

  3 Ekim dolar yorumları:

   bankalar faiz indirimi yaptı doları yükseltip ellerindeki dolarları satmak için on gün sonra dolar yere çakılacak.
   bu saaten sonra dolar inmez bence ancak 2000 zorlar asla inmez
 • 25 Eylül 2012 tarihinde, saat 00:31
  Permalink

  25 Eylül 2012 dolar kuru:

  Dolar/TL haftayı 1.7925 seviyesinden tamamladı. Kısa vadede destekler 1.7900 ve 1.7750’de bulunuyor. Yukarı hareketlerde 1.8150 ve 1.8250 seviyelerine doğru

 • 17 Eylül 2012 tarihinde, saat 15:41
  Permalink

  17 Eylül 2012 Tarihli Dolar Kuru fiyatları yorumları:

  doların tek şansı 18 eylülde mb nin faizleri indirmesi…

  dolar düşecek arkadaşlar paranızı bağlamayın zararın neresinden dönerseniz kardır.. şu an en iyi yatırım altın…

  Kısa vadede destekler 1.7900 ve 1.7750’de bulunuyor. Yukarı hareketlerde 1.8150 ve 1.8250 seviyelerine doğru yükseliş sürebilir.arkadşlar dolar artarmı düşük miktarda aldım biraz kazandım dedim şimdi zararı uğradım aslında altın yapcktım parayı arkdaş kurbanı oldum bide benimki büyük para 15binlara dolar yeniden yükselirmi 2ay sonra bozdurcam araba alcam varmı tüyosu olan biyerden duyan yanlışmı yaptım acab şuan 200tl zarardayım işalah yükselir cevabızı bekliyorum sorularıma

 • 09 Eylül 2012 tarihinde, saat 02:13
  Permalink

  Madem ABD de secimlere az kaldı vede Obamanın Kukla olarak getirildiği söyleniyor..eğer obama yı yeniden yönetimde bırakmak istiyorsa kulklayı elinde tutanlar. ekonomik verilerin gayet iyi gelmesi gerekir ve buda seçimlere kısa süre kala doları fırlatmaması içten değil mi?

 • 09 Eylül 2012 tarihinde, saat 02:12
  Permalink

  dolar kuru fiyatları ne kadar bugün acaba? teşekkürler…

 • 09 Eylül 2012 tarihinde, saat 02:12
  Permalink

  9 Eylül tarihli dolar kuru fiyatları yorumu: Arkadaşlar, 12-13 Eylül tarihlerinde Amerika Merkez Bankasının ( FED ) toplantısı var. Piyasadaki büyük beklenti unsterilize tahvil alım kararı çıkacağı yönünde ( bir çeşit parasal genişleme ) piyasa şuan bunu fiyatlıyor. Dolar belirttiğim tarihlere kadar piyasanın algısında bir değişiklik olmazsa düşecektir.
  İşlem yapmak için acele etmeyin şimdi al sat yaparsanız bu kumar olur. Toplantıdan parasal genişleme kararı çıkarsa 1,75’e kadar düşebilir. Bu seviyeler sonrasında USD/TRY long pozisyon alır 1,84 -1,85 gibi bozarsınız. Al-sat işlemlerinde en uygunu yanılmıyorsam İşbankası internet şubesi sonranlar için söylüyorum. Bizler küçük yatırımcıyız işlemlerimizi yaparken dikkatli olalım. Herkese bol kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.