Çukur Dizisi ne zaman başlayacak?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Çukur dizisi meraklıları için yayına başlayacağı tarih ve ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Birçok kişinin merakla beklediği hayranları tarafından sürekli takip edilen Çukur  dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bilindiği gibi diziler sezon sonu tatil gibi nedenlerle sezon sonu yapar ve belli bir tarihten sonra yeni fragmanı ile geri döner. Hayranları ise sabırsızlıkla bekler.

Birçok hayran kitlesi olan Çukur dizisi için geri sayım başladı. Yeni fragmanı ile tüm hayranlarının merakla beklediği dizinin yeni sezon haberi yazımızda.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar konu hakkında yapılan bir açıklama olup olmadığını öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Çukur’un merakla beklenen yeni sezon tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak sevilen dizinin Eylül ayının sonlarına doğru başlayabileceği tahmin ediliyor. Konu hakkında resmi bir açıklama olduğu takdirde haberimizden okuyabilirsiniz.

SEZON FİNALİNDE NE OLMUŞTU?

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez koptu ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kaldı. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yarattı.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Çukur Dizisi ne zaman başlayacak? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Çukur Dizisi ne zaman başlayacak?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.