Çukur Dizisi ne zaman başlayacak?

Çukur dizisi meraklıları için yayına başlayacağı tarih ve ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Birçok kişinin merakla beklediği hayranları tarafından sürekli takip edilen Çukur  dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bilindiği gibi diziler sezon sonu tatil gibi nedenlerle sezon sonu yapar ve belli bir tarihten sonra yeni fragmanı ile geri döner. Hayranları ise sabırsızlıkla bekler.

Birçok hayran kitlesi olan Çukur dizisi için geri sayım başladı. Yeni fragmanı ile tüm hayranlarının merakla beklediği dizinin yeni sezon haberi yazımızda.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar konu hakkında yapılan bir açıklama olup olmadığını öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Çukur’un merakla beklenen yeni sezon tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak sevilen dizinin Eylül ayının sonlarına doğru başlayabileceği tahmin ediliyor. Konu hakkında resmi bir açıklama olduğu takdirde haberimizden okuyabilirsiniz.

SEZON FİNALİNDE NE OLMUŞTU?

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez koptu ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kaldı. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yarattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.