Chatroulette Nedir Hakkında Bilgiler

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Chatroulette Nedir Hakkında Bilgiler, Chatroulette Kullanımı ve özellikleri

Merhaba. Bu yazıda ziyaretçilerime Chatroulette sitesi hakkında edindiğim bilgileri paylaşacağım. Wikipedia.org’dan edindiğim bilgileri paylaşıyorum.

Chatroulette birbirini tanımayan insanları webcam aracılığı ile buluşturan bir web sitesidir. Sitede kullanıcı istediği an “sonraki” tuşuna basarak oturumu kapatır ve bir sonraki oturuma geçebilir. Andrey Ternovskiy adındaki bir Moskova Üniversitesi öğrencisi tarafından 2009 yılının Kasım ayında geliştirilmiştir.

Web Ecology Project araştırmasına göre, site kullanıcılarının yüzde 25’i siteye ABD’den giriş yapmaktadır. Listede Türkiye’nin payı yüzde 3.8 civarındadır.

İlgili aramalar: Chatroulette Ekşi, Chatroulette Wikipedia, Chatroulette wiki Nedir, Chatroulette Kullananlar

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Chatroulette Nedir Hakkında Bilgiler yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Chatroulette Nedir Hakkında Bilgiler”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.