Boyuna göre Kilo Hesaplama | Kilo Boy Hesaplama | Kiloma göre boyum Nasıl?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Boyuna göre Kilo Hesaplama, Kilo Boy Hesaplama, Kiloma göre boyum Nasıl?

Şişmanlık vücutta olması gerekenden fazla yağ dokusu birikmesi halidir. Fazla kilolu olmaktan farklı bir kavramdır ve bugün için estetik bir sorun olmaktan çok bir hastalık olarak kabul edilmektedir.

Örneğin; sporcu bir kişinin kas ve kemik kitleleri daha fazla olduğu için ideal kilosundan fazla ağırlıkta olsa bile şişman sayılmaz. Çünkü yağ dokusu fazla değildir. Boyuna göre Kilo Hesaplama, Kilo Boy Hesaplama, Kiloma göre boyum Nasıl?

Boyuna göre ideal kiloya sahip olduğu düşünülen bir kişide kas ve kemik dokusu az, vücut yağ kitlesi fazla ise bu kişi ideal kilosunun üzerinde sayılabilmektedir.

Aşağıda hesaplamayı yaparken, kişinin sporla uğraşıyor olması, kemik yapısı gibi faktörleri de gözönünde bulundurmak gerekir.

Bu sistemi hesaplama işlemi için sağlık bakanlığının sisteme geçirdiği e nabız otomasyonu ile yapabilirsiniz.

İlgili site için tıklayınız. ENABIZGOVTR

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Boyuna göre Kilo Hesaplama | Kilo Boy Hesaplama | Kiloma göre boyum Nasıl? yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Boyuna göre Kilo Hesaplama | Kilo Boy Hesaplama | Kiloma göre boyum Nasıl?"

commenter
Misafir | Yorum No: 5396 - Eylül,2011

I’m not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back later on. Many thanks

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.