Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Tepki Çeken Sözler Video İzle

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Tepki Çeken Sözler Video İzle, Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması izle

Kanal D’de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık’ın sunduğu eğlence programı ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ yine çok tartışılacak. Programa yarışmacı olarak katılan kadın ın, eşini ‘gaza getirmek’ için söylediği ‘Beni başkasıyla düşün’ sözleri, izleyenler tarafından eleştirildi.

Kanal D’de yayınlanan ve zaman zaman RTÜK’lük olan yarışma programı ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’e kadın yarışmacının söyledikleri tartışma yarattı. Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için ‘Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün’ diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Tepki Çeken Sözler Video İzle yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması Tepki Çeken Sözler Video İzle”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.