Başbakan Erdoğanın Rize Ziyareti İzle, Güneysu Ziyareti

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile akşam saatlerinde İstanbul’dan özel uçak ile Trabzon’a oradan da kara yolu ile bayramı geçireceği Rize’nin Güneysu ilçesine hareket etti.

HEMŞEHRİLERİNİ SELAMLADI

Başbakan Erdoğan ilçe girişinde bir grup vatandaş tarafından karşılandı. Hemşehrileri selamlayan ve kısa bir süre sohbet eden Başbakan Erdoğan daha sonra Merkez Mahallesi’nde ki evine geçti. Alınan bilgiye göre yarın yapılacak olan genel bayramlaşmaya katılacak olan Erdoğan’nın Cuma gününe kadar Rize’de kalacağı ve aynı gün Van’a gideceği öğrenildi.

RECEP EMİCE GÜNEYSU’YA HOŞGELDİN

İstanbul’dan havayolu ile geldiği Trabzon’dan karayolu ile Rize’nin Güneysu ilçesine gelen Başbakan Erdoğan’ı sağanak yağmur altında yaklaşık 200 kişi karşıladı. Eşi Emine Erdoğan’ın yağmur nedeniyle aracından inmediği gözlenirken, Başbakan Erdoğan aracından inerek hemşehrileri ile hasret giderdi. Karşılama sırasında “Recep Emice Güneysu’ya hoşgeldin” afişi dikkat çekerken, Başbakan Erdoğan yaptığı kısa sohbetin ardından Merkez mahallesindeki evine gitti.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Başbakan Erdoğanın Rize Ziyareti İzle, Güneysu Ziyareti yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Başbakan Erdoğanın Rize Ziyareti İzle, Güneysu Ziyareti”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.