Başbakan Erdoğanın KCK ve Operasyonlar İle ilgili Konuştu.

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Başbakan Erdoğan Van depremi, Çukurca’daki 25 şehit ve son KCK operasyonları konusunda önemli mesajlar verdi.

İşte Erdoğan’ın açıklamalarının satır başları: 

İşte Başbakan’ın o sözleri

Biz sevgili hemşerilerim dertliyiz. Biz rahat durmayız. Biz efendi değiliz biz bu milletin hizmetkarıyız.

KİMSE ASKER POLİS REKABETİ YARATMAYA KALKMASIN

Hakkari Çukurca’da 25 şehidimiz sonrası bölgede bir çok operasyon yaptık. Durmayacağız. Yapmaya devam edeceğiz. Kimse ama hiç kimse; ister kırsalda ister şehirde askerimizle polisimiz arasında bir meslek rekabeti yaratmaya çalışmasın. Birisi önde birisi geride diye bir şey yok. Her şey milletimiz için diyerek bu çalışmayı sürdürüyoruz. Bu mücadelemiz istihbarat paylaşımıyla başlamıştır.

KCK OPERASYONLARININ DURDURULMASINI BEKLEMSİNLER

Son KCK operasyonu, kimse bizden bunun durmasını beklemesin. KCK’yı iyi tanımalısınız. KCK’nın nereye vardığını bilmeden bu işlerin altında kimlerin rol oynadığı bilmeden yapılan açıklamalar teröre hizmettir. Biz devletin içinde devlete paralele bir yapıya müsade etmeyiz. Ve bu ifadelerim sebebiyle beni milliyetçi diye ifade eden varsa evet devletçiyim milliyetçiyim. Çünkü biz bu gerçekleri ortaya koymaya mecburuz. Biz birbirini Allah için vatan için seven bir milletiz.

TÜRKÜN KÜRDE ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR

Türkün Kürde Kürdün Türke üstünlüğü yoktur. Bizim tek derdimiz var; Türk’e ne kadar saygı duyarsak Kürde de o kadar saygı duyarız. Bak Rize’de konuşuyorum, Laza da o kadar saygı duyarız. Türkiye Cumhuriyeti’nin her ferdi bizim canımız ciğerimizdir. Türkiye değişiyor ama bizim sevgimizi dinamitlemek isteyenler var. Buna fırsat vermeyelim. Biz kardeşiz en büyük zenginliğimiz var.

Bu bayram bu kardeşliği dinamitlemek isteyenlere en güzel cevaptır. Yardımlaşmamızın en güzel ispatı olan bu bayramlarımız sadece bizler için değil tüm islam alemi için birliğin adresi olacaktır. İnşallah daha iyi olacaktır.

ABD’DE DE İŞSİZLİK ARTIYOR

Komşularımızdaki hali görüyorsunuz değil mi? Ama bu demek değildir ki hiç sıkıntımız yok. Bütün mesele bu sıkıntıları askariye indirmektir. Dünya işsizlik krizini yaşarken biz 9.1’deyiz. Şu anda ABD buralara geldi. Ve işsizlik şu anda oralarda geldi yüzde 10’a dayandı. Bunlar bizim altımızdaydı. Türkiye aldığı tedbirlerle çok daha iyi konumda..

Rize’de yaşadığımız sel felaketimiz oldu. Bir vatandaşımızı da kaybettik. Biz bu felakette zarar gören kardeşlerimizin zarar görmemesi için bütün tedbirleri alacağız dedik ve bu konuda valiliğimizin yürüttüğü çalışmada adımlar attık ve de atıyoruz.

Sadece valiliğimize 15 milyon gönderdik ve göndereceğiz. Benim sizden bir ricam var lütfen dere yataklarına ve heyelan olan yerlere ev yapmayın. Zemin etüdü yapmayıp üzerine iki direk çak gel oraya ev yap. Babalarımızın yaptığı evler daha sağlamdı bizimkiler daha çürük. Babamızın evlerini yıktık yerlerine dere kumundan evler yaptık.

Erdoğanın KCK ve Operasyonlar İle ilgili Konuştu, Operasyonlar devam edecekmi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Başbakan Erdoğanın KCK ve Operasyonlar İle ilgili Konuştu. yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Başbakan Erdoğanın KCK ve Operasyonlar İle ilgili Konuştu.”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.