Aras Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

çalışma-saatleri
Aras Kargo için çalışma saatlerini ve kaça kadar açık olduğuyla ilgili internette yapılan aramaların sonucu olarak bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

Aras Kargo Çalışma Saatleri, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor, aras kargo kaça kadar açık kaçta kapanır, ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ 08:30-18:00
CUMARTESİ 08:30-13.00
PAZAR Çalışmıyor.

ARAS KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLER

Aras Kargo, Türk Kargo sektöründe; hizmet kalitesi, ileri teknolojisi, standartlara uygunluğu, yaygın ve geniş ulaşım ağı ile öncü bir kuruluştur.

Paydaş beklentilerini ve performans sonuçlarını temel girdi olarak alan stratejik planlama sürecimize paralel olarak hayata geçirilen çok sayıda yeni proje ve sistemle öncü konumunu korumayı amaçlamaktadır.

ilgili aramalar: aras kargo kaç kadar açık, kaçta kapanıyor açıkmı kapandımı, aras kargo şubesi kaçta açık, kaça kadar eve geliyor eve gelecekmi, kargocu

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Aras Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Aras Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.