American Civil War: Gettysburg Hileleri ve Şifreleri | Oyun Hilesi

American Civil War: Gettysburg hile oyununu oynayan kişiler için oyundaki hilelerin ve şifrelerin listesini sizler için hazırladık. Oyunda ölümsüzlük, can, para gibi birçok özelliği bu hile kodları ile aktif edebilir ve oyunda bölüm geçme gibi sorunları hileler yardımıyla çözebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz hile kodlarını oyunda ilgili yere yazıp aktif etmelisiniz.

Hilelerin Şifreleri Kodları:

Oyun sırasında önce iamacheater daha sonra catdebug daha sonra catedit yazın. Böylece oyunun ayarlarını değiştirmenize olanak sağlayacak bir options açılacak: Aşağıdaki kodları da girebilirsiniz:

bedit – Bitki örtüsünü değiştirir
safemouse – Safe Mouse modu
moviecapture – Movie Capture modu

Hileler ile ilgili google aramaları: American Civil War: Gettysburg Hilesi ve Şifreleri, American Civil War: Gettysburg ölümsüzlük hilesi hile kodu, araba hilesi, can hilesi, tamir hilesi, zırh hilesi, para hilesi, pistler görüş açısı hilesi kodu kodları, Hız hilesi nitro, American Civil War: Gettysburg bölüm geçme hilesi, gol atma, yenme hilesi, American Civil War: Gettysburg level atlama hilesi, tamir hilesi, asker polis hızlı basma hilesi, altın hilesi, dolar hilesi, çağ atlama hile kodu, modifiye hilesi bölüm açma hilesi, seviye hilesi öldürme hilesi, Silah açma hilesi, görünmezlik modu hilesi, hammadde kazanma hilesi sınırsız madde kaynak kazanma hilesi yenme hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.