Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Açılacak Dersler sorgulama, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu fiyatları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu dersleri, hangi dersler açılacak, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu süresi, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu harçları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu ne zanan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu nasıl, 2010-2011 Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu başvuru, eğitim fakültesi yaz okulu, fakültesi yaz okulu ücretleri harçları ve başvuru zamanı açılacak dersleri 2011

Yaz Öğretimi Genel Duyurusu
2010–2011 Eğitim-Öğretim Yılı yaz öğretimi Tıp Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Devlet Konservatuvarı ve Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu hariç bütün fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokul öğrencileri için Afyonkarahisar merkezdeki Ahmet Necdet Sezer Kampusünde açılacaktır.– Yaz öğretiminde öğrenciler, ortak ve zorunlu dersler hariç; 5 dersten fazla olmamak kaydı ile haftalık 20 ECTS (24 saati)* geçmeyecek şekilde derslere kayıt yaptırabileceklerdir.

– Yaz öğretiminde derslere ÖNKAYIT YAPILMAYACAKTIR. Kesin kayıtlar 17 Haziran 2011 tarihine kadar http://yazokulu.aku.edu.tr adresinden yapılacaktır. Öğrencilerin yaz öğretiminde seçecekleri derslere karşılık yatırması gereken yaz okulu öğrenim ücretlerini VakıfBank’ a yatırıp karşılığında aldıkları dekontun numarası, şifresi ve öğrenci numaraları ile sisteme giriş yapıp derslerine kayıt yapabileceklerdir.

– Ders seçme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra banka dekontlarını ve internet kayıt formunun dökümünü imzaladıktan ve danışmanlarına onaylattıktan sonra 17 Haziran 2011 mesai saati bitimine kadar öğrenci işleri bürosuna teslim edip kayıtlarını kesinleştirmeleri gerekmektedir.

– Danışmanlarına onaylattıktan sonra ders kayıt formunu öğrenci işleri bürosuna teslim etmeyen öğrencilerin ders kayıtları yapılmamış sayılacaktır.

– Yaz öğretiminde öğrenciler bulunduğu sınıfa kadar alması gereken tüm dersleri başarı ile tamamladığı takdirde açılan üst sınıftaki dersleri de alabilirler. Ayrıca bulunduğu sınıfa kadar alıp başarısız olduğu derslerle birlikte hiç alamadıkları derslere kayıt yaptırabilirler.

– Yaz öğretiminde daha önce devam koşulunu yerine getirmiş olsalar bile derslere devam zorunludur.

– Üniversitemiz dışındaki Üniversitelerden yaz öğretimi için müracaat edecek olan öğrencilerin Ahmet Necdet Sezer Kampusü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

– Yaz öğretiminde açılmayan derslerin ücretlerinin iadesi için ders kaydı esnasında ilgili yere IBAN numarasının yazılması gerekmektedir.

* Afyon Sağlık Yüksekokulu öğrencileri için geçerlidir.

Daha fazla bilgi için;

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri yazısı ile ilgili yorumlar:

11 Yorum Var on "Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 92460 - Haziran,2015

iktisat bölümü açılıyor olarak görünüyor ama bizim mikro ve makro dışında uluslararası iktisat1 ve uluslararası iktisat2 derslerine de girebilecek miyiz?

commenter
Misafir | Yorum No: 92383 - Haziran,2015

tarih bölümü açılacak mı

commenter
Misafir | Yorum No: 24686 - Haziran,2012

NE BU YA YAZ OKULUNDAN PARA ALMAK DA NEYMİŞ

commenter
Misafir | Yorum No: 24527 - Haziran,2012

yaz okulu ne zaman başlıyo ne zaman bitiyooo

commenter
Misafir | Yorum No: 24509 - Haziran,2012

çoğrafya bölümü ders içeriklerini nerden inidrebilirim _?

commenter
Misafir | Yorum No: 24433 - Haziran,2012

sınıf ogretmenlıgınde okuyorum alttan dersım var yaz okulunda vermek ıstıyorum hangı dersler acılcak bılen var mıı

commenter
Misafir | Yorum No: 24400 - Haziran,2012

hangi iller katılabılıyor peki…

commenter
Misafir | Yorum No: 24181 - Haziran,2012

dahiliye ingilizce tarih fizyopatoloji veya farmakoloji dersleri yaz okulu nerede açılıyor bilen varsa yardımcı olun lütfen

commenter
Misafir | Yorum No: 23174 - Mayıs,2012


ılacakk olan derslerle ilgili hiçbir bilgi yok

commenter
Misafir | Yorum No: 23108 - Mayıs,2012

yönetmelik degişti artık 12 saatten fazla ders alamıyorsunuz yaz okulunda kredi önemli degil….

commenter
Misafir | Yorum No: 4615 - Haziran,2011

neden yaz okulunda açılan ders isimlerini göremiyorum sosyal bilgiler öğretmenliğinde türkiye cumhuriyeti tarihi iki dersini ve dırama dersini açıyomusunuz yaz okulunda bir ders yüzünden iki dönem harç yatırmak zorunda kalcam tc2 açılıyomu lütfen bilgi verin

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.