Adam otunun (köpekotu) Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir? | Şifalı Bitkiler Rehberi

Adamotu (köpekotu) Neye İyi Gelir, Adamotu (köpekotu) hangi hastalıklara iyi gelir, Adamotu (köpekotu) Etkileri Nelerdir, Adamotu (köpekotu) hangi vitaminler vardır, Adamotu (köpekotu) Nasıl Kullanılır.

Merhabalar. Bu yazıda sizlere Adamotu (köpekotu) bitkisinin ne gibi dertlere ne gibi hastalıklara karşı koruyucu olacağını internet araştırmalarımda bulduğum yazıları burada paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sayede bu tip şifalı bitkileri kullanarak tedavinize destek olabilirsiniz. Ancak her zaman ki gibi kesinlikle doktorunuza danışarak bu tip bitkileri kullanınız. Bunların hastalıklarınıza karşı iyi geleceğinin kesinliği yoktur. Şimdi gelelim Adamotu (köpekotu) bitkisi ile ilgili yazımıza;

Adamotu (köpekotu) bitkisinin faydaları:

Adamotu (köpekotu) : Patlıcangillerden; geniş yapraklı, fena kokulu bir bitkidir. Kökü, insan şeklini andırır. Bilhassa Antalya çevresinde yetişir. İçeriğinde “Hyoscyamine“, “Hyoseine” ve “Atropine” vardır.

Faydası : Şehvet artırıcıdır.

Not: Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu bilgiler internet sitelerinden edinilen, ve hiçbir garantisi olmayan doğruluğu kesinleşmemiş bilgilerdir. Herhangi bir ilaç ya da tedavi yöntemine başvurmadan önce, mutlaka doktora danışılmalıdır. Doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.