Abdi İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Abdi İsminin Anlamı ve manası nedir, Abdi Adının anlamı, Bebeğe Abdi ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.

isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıAbdi İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Abdi ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Abdi adının anlamı:

Kulluk ve itaat eden

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Abdi İsminin Anlamı, Çocuğa Abdi İsmi verilir mi, Bebeğe Abdi ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Abdi adı ne anlama gelir, Abdi ismi Bebeğe hangi isim verilir, Abdi kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Abdi İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Abdi İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 41354 - Ocak,2013

rüyamda çok iyi tanıdığım bir aile dostumuza abdi sen abdisin diye bağırıyodum..abdinin anlamına baktım kulluk ve itaat edenmiş fakat benim kafam karıştı acaba ALLAHA mı yoksa bir kula mı kulluk ve itaad ediyo..çünkü ismin anlamını okurken ALLAHA kulluk eden itaat eden deyilde yanlızca kulluk eden itaat eden yazıyodu..

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.