2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Sonuçları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

kpss ortaöğretim önlisans sonuçları

2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Sonuçları, 2012 KPSS Sonuçları 22 Eylül 2012 ve 23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılan 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavlarının değerlendirme işlemleri tamamlandı. Sınavların sonuçları, ÖSYM’nin internet adresinden açıklandı.

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak. Yüzbinlerce memur adayı bu sorunun cevabını merak ediyor. 22-23 Eylül tarihlerinde yapılan 2012 KPSS Önlisans – Ortaöğretim sınav sonuçları açıklanma tarihi sabırsızlıkla bekleniyor.

Ortaöğretim ve Önlisans mezunlarına yönelik KPSS’nin üzerinden 1 ay geçti. Bilindiği gibi KPSS Lisans sonuçları sınavdan yaklaşık 1 ay sonra açıklanmıştı. Şimdi memur adayları KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak bunu soruyorlar.

ÖSYM , KPSS Önlisans sonuçları açıklanma tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Sonuçlar açıklandığı anda aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Sonuçları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“2012 KPSS Ortaöğretim Önlisans Sınav Sonuçları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.